Uudised

Estoloppeti teise maratoni võitjad on selgunud!

11.02.2018
Alutaguse maraton

Täna toimus 20. Alutaguse maraton, mis tõi starti 368 suusasõpra. Pikema distantsi pikkuseks oli 39 kilomeetrit ning lühem distants 13 kilomeetrit. Kindla esikoha võttis Sparta klubi mees Martti Himma, ajaga 1:46:02.

Teise koha mees oli Mart Kevin Põlluste ning kolmandaks tuli Taavi Kaiv. Kiireim naine Alutaguse maratonil oli Triin Ojaste klubist Team Horeca Service, ajaga 2:05:49.

Martti Himma, kes eelmisel nädalavahetusel 2 minutiga võitjale alla jäi, oli seekord sõiduga väga rahul. “Täitsa mõnus oli!” sõnas Himma, kellel jäi detsember treeningute mõttes lahjaks. Eelmisel Estoloppeti maratonil läks võit Algo Kärbile, kes on sel nädalal juba olümpial end proovile panemas. Martti Himma lisab: “Imelik, kui oleksin teda võitnud.. Aga mida nädal edasi, siis on tunne, et võiks jälle võita!”

Lastesõidus ületas esimesena finišijoone julge tulevikulootus Mathias Pruus, kes sõnas, et rada oli kerge ning tema seda asja väga tõsiselt ei võta. Mathiast võib jälle võistlemas näha juba järgmisel pühapäeval Tartu maratonil.