Foto: Karli Saul

Uudised

Suusasõbrad saavad ennast proovile panna laupäeval Kõrvemaal toimuval Tallinna Suusamaratonil

06.02.2019
04.02.2019 Kõrvemaa, Foto: Raivar Vaher

Sel laupäeval toimub Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses 21. Tallinna Suusamaraton, kus alates kella 11 on võimalik alustada sõitu 38 km või 19 km rajal. Üritusele saab tulla kogu perega, sest pisematele osalejatele on plaanis lastesõidud. Kuni täna hilisõhtuni on võimalik ennast soodsamalt kirja panna Estoloppeti kodulehel.

Maratoni peakorraldaja Raivar Vaheri sõnul on nädalavahetuseks oodata viimaste aastate parimaid lumetingimusi ning rada saavad kindlasti nautida nii kogenud suusatajad kui ka need, kes soovivad lihtsalt talve ja suusailma looduses nautida.„Oleme rajameistri Jüri Voodlaga teinud suurt tööd, et kõik osalejad saaksid suurest suusaüritusest mõnu tunda - klassikastiili harrastajatele mõeldes on jälg kenasti sisse sõidetud kogu raja ulatuses ning rada on puhastatud langenud oksa risust ka vabatehnika harrastajate jaoks. Pere pisemad saavad samal ajal suusatada lastele mõeldud rajal,“ kutsub Vaher kõiki 9. veebruaril Kõrvemaal toimuvale maratonile.

 

Estoloppeti pikamaasuusatajate sarja kuuluvad 6 maratoni - Viru Maraton, Tamsalu-Neeruti Maraton, Tallinna Suusamaraton, Tartu Maraton, Alutaguse ja Haanja maratonid. Toimumise ajad ja registreerimise info on leitav Estoloppet kodulehel. „Viru ja Tamsalu-Neeruti maratonid on juba läbitud ja seljataga. Kõige menukam, Tartu Maraton toimub järgmisel nädalavahetusel. Tallinna Suusamaraton on hea võimalus ennast veel enne Tartu Maratoni suusatamise vormi sõita,“ esitab Vaher suusasõpradele väljakutse ka teistest maratonidest osa võtta.

 

Lisainfo:

Raivar Vaher

Tallinna Suusamaratoni peakorraldaja

56466661

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.