Foto: Karli Saul

Uudised

Skiers of Tomorrow laagris osales 103 noort suusatajat

01.07.2019

103 noort suusatajat treenisid möödunud nädalal Haanjas ühises treeninglaagris.

 

Kolmandat aastat toimunud erinevate Eesti suusaklubide ühislaager Skiers of Tomorrow viidi sel korral läbi Kurgjärve Spordibaasis 25.-29. juuni. Kokku oli esindatud 12 suusaklubi ja spordikooli. Lisaks laagri ellu kutsunud klubidele - Spordiklubi CFC, Karupesa Team ja Võru Suusaklubi - osalesid laagris Jõulu Suusaklubi, Alutaguse Suusaklubi ja Audentes (sh RR Suusaklubi ja Tartu Valla Spordikooli õpilased) ning mõned õpilased Nõmme Spordiklubist , Aegviidu Suusaklubist, Haanja Suusaklubist ja Võru Biathlonist.

Laagri eesmärgiks on tugevdada klubidevahelist koostööd, jagada ning vahetada teadmisi ja kogemusi ning pakkuda noortele võimalust treenida koos oma talviste konkurentidega. Lisaks tavapärasele treeningtööle oleme alati tahtnud anda laagrile ka lisaväärtust külaliste ja loengute näol. Sel aastal käis kergjõustiklane Rasmus Mägi noortele oma kogemusi jagamas, spordipsühholoog Snezana Stoljarova viis läbi spordipsühholoogia töötoa ning füsioterapeut Liisbet Tippi üldfüüsilise ettevalmistuse treeningu.

Täname kõiki külalisi, osalejaid ja treenereid! Järgmise aastani!

 

Rohkem infot leiate: https://www.facebook.com/SkiersofTomorrow/  

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.