Foto: Karli Saul

Uudised

Planica MK etapi tiimsprindis saavutasid meie mehed 27 võistkonna hulgas kiiduväärt 12nda ja 16nda koha

22.12.2019
Marko Kilp ja Henri Roos pärast Planica MK teamsprinti. Fotograaf Matthias Kalev

Täna Sloveenias, Planicas väga rasketes oludes toimunud Maailmakarika etapil näitasid meie mõlemad võistkonnad head minekut. Kavas olnud teamsprindi võistlusel sõideti 1,3 km ringil vaheldumisi kokku 6 ringi. Võistluse võitsid 2 Norra tiimi, kolmandaks võitlesid ennast prantslaste ees põhjanaabrid soomlased.

Eestlastest olid võistlustules 2 tiimi: Alvar Johannes Alev ja Martin Himma ning Marko Kilp ja Henri Roos.

 

Meie võistkond koosseisus Alvar Johannes Alev ja Martin Himma saavutasid oma poolfinaalis koguni 4-nda koha. Kahjuks ei soosinud ilm nende finaali pääsu. Kui eile heideldi Planicas suurte vihmasadude, rahe ja äikesega, siis täna algas 5 minutit enne meie meeste sõitu tohutu lumesadu. Paraku muutis see libisemise teise poolfinaali jaoks esimesest poolfinaalist oluliselt halvemaks. Tulemuseks oli olukord, et kui kummastki poolfinaalist pääses kohaga edasi 2 teami, siis aegadega edasi saanud 6 võistkonda olid kõik esimesest poolfinaalist. Seetõttu jäi meie meeste jaoks finaaliuks seekord napilt suletuks.

Sellegipoolest on 27 võistkonna hulgas meie võistkonna koosseisus Alev - Himma saavutatud 12. koht ja võistkonna koosseisus Kilp - Roos saavutatud 16. koht väga korralikud etteasted! 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.