Foto: Karli Saul

Uudised

Eesti Meistrivõistlused murdmaasuusatamises 28.12.2019

28.12.2019

Talviselt karges, kuid kahjuks endiselt loodusliku lumeta Otepääl täna toimunud murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel selgitati välja Eesti kiireimad naised ja mehed vabatehnika distantsidel.

Tehvandi 1,3 km pikkusel kunstlumeringil, mida naistel tuli läbida 4 korral ja meestel 8 korral, oli Eesti meistritiitli nimel võistlemas kokku 31 naist ja 48 meest. Kohal oli hulgaliselt välisvõistlejaid Venemaalt, Valgevenest, Lätist, Leedust ja Soomest. Murdmaasuusatajatele pakkusid konkurentsi ka kahevõistlejatest vennad Andreas ja Kristjan Ilves.

Naistest võitis Anastasia Kazakul Venemaalt, kellele pakkus kõige tugevamat konkurentsi Keidy Kaasiku Ambla Spordiklubist. Kolmanda koha saavutas Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe Spordiklubist. Kolmanda eestlasena ja absoluutarvestuses neljandana järgnes neile Teiloora Ojaste Karupesa Teamist.

Kui Eesti naistel jäi seekord venelanna ületamata, siis Eesti mehed panid oma võimu kodurajal maksma. Väga võimsa sõidu teinud Karupesa Teami suusataja Martin Himma järel võttis teise koha Võru Suusaklubi sprinter Marko Kilp, kes edestasid absoluutarvestuses kolmandale kohale tulnud lätlast Raimond Vigantsit. Neile järgnes kolmanda eestlasena, aga absoluutarvestuses neljandana RR Suusaklubi suusataja Kaarel Kasper Kõrge.

 

Meeste tulemused

Naiste tulemused

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.