Foto: Karli Saul

Uudised

Rullsuusa maailmakarikasarja klassika sprindi võistluse tiitlid on välja jagatud

21.08.2020

Tehvandi Spordikeskuse rullsuusa radadel on terve tänase päeva sportlased võistelnud klassika sprintides ning tulemused on nüüd selged ja publiku ergituste saatel on Eestil olnud suur medali sadu!

Mõõduka kihutamise ja taktikaliste käikude saatel oleme selgeks saanud, kes on täna tugevaimad! Klassikalise spindivõistluse maailmakarikasarja etapil Otepääl võitis naisjuuniorite arvestuses eestlanna Anni Jalakas, teisele kohale sõitis ennast kaasmaalane Andra Aavik ja kolmandal kohal finišeerus sakslanna Merle Richter. Naiste arvestuses saavutas klassikasprindis esimese koha eestlanna Johanna Udras, hõbedasele kohale võitles ennast Hanna-Brita Kaasik ning kolmandale kohale Teiloora Ojaste.

 

Sekundite mäng on ikka sprindis kõva! Meesjuuniorite arvestuses võttis võidu Karl Sebastian Dremljuga, teisel kohal finišeerus kõva konkurentsi pakkunud Anders Veerpalu ning kolmas koht kuulub tänases võistluses Lauris Kaparkalejs Lätist! Meeste arvestuses haaras kuldmedali klassikalises sprindis Norra sportlasele Amund Korstaeth, teisel kohal Eesti sportlane Henri Roos ning kolmandal kohal platseerus Norra esindaja Eirik Mysen.

 

Sellega on tänaseks võistlused Tehvandi Spordikeskuses tehtud! Kui täna veel rullsuusa maailmakarikasarja etapile ei jõudnud, siis homme on juba järgmine võimalus Tartus! Tule kohale ja sa ei kahetse! Kõikide tulemustega tutvu SIIN ja homme jätkame vabatehnika mass stardiga, kus esimene start on kell 11.00! Tänane pildigalerii on kättesaadav SIIN ning homse programmiga tutvu SIIN

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.