Foto: Karli Saul

Uudised

Viimasel võistluspäeval rahvusvahelisel rullsuusa maailmakarikasarja etapil selgitati välja parimad klassikasõidus!

23.08.2020

Kolmas võistluspäev tõi võistlused tagasi Tehvandi Spordikeskusesse, kus täna startisid naised 10 km klassikasõidus ning mehed võtsid mõõtu 15 km klassikasõidus. Kokku oli stardi nimekirjas täna 64 sportlast, kellest 41 osalesid meeste ja meesjuuniorite arvestuses ning 23 naiste ja naisjuuniorites.   

Võistlused olid väga tasavägised ning rajale jäi sportlastest täna kõik, mis sinna jätta sai! Naiste arvestuses olid finišisse jõudes vahed meeletult väikesed, kuid kohad said jagatud ning kolmikvõit jäi naiste arvestuses Eestisse! Johanna Udras tõestas taas, et tema on naistest kõige tugevaim ning on esikoha vääriline. Seega esimene koht ja kuldne medal kuulus tänasel 10 km klassikasõidus just talle. Teine koht Aveli Uustalu ja kolmas koht Hanna-Brita Kaasik! Naisjuuniorite arvestuses tegi tugeva sõidu täna sakslanna Merle Richter ning sellega teenis esimese koha. Teisele kohale sõitis ennast eestlanna Eva-Maria Saar ja kolmas koht tänasel klassikasõidus Anni Jalakas.

 

Mehed võistlesid 15 km klassikasõidus. Meeste arvestuses viis esikoha Norra Eirik Mysen, teisele kohale sõitis ennast eestlane Martin Himma ning kolmandal kohal platseerus tänases klassikasõidus norrakas Patrick Fossum Kristoffersen. Meesjuuniorite arvestuses näitas parimat 15 km sõiduaega tänasel võistluspäeval Läti esindaja Lauris Kaparkalejs. Teisel kohal eestlane Hendrik Peterson ning kolmas koht rändab sellel korral Leedu sportlasele Edvinas Simonutis. Kõikide tulemustega saab tutvuda SIIN ning pildigaleriid oota SIIN

 

Oleme kolme FIS rullsuusa maailmakarikasarja võistluspäeva jooksul näinud mitmeid erinevaid sõite ning selleks korraks oleme jõudnud finišisse. Edasi liiguvad sportlased järgmisel nädalavahetusel Madonasse, et maha pidada järgmine korralik võistlusi täis nädalavahetus! Täname kõiki sportlasi, publikut ja korraldajaid!

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.