Foto: Karli Saul

Uudised

Edukas nädalavahetus FIS rahvusvahelisel rullsuusavõistlustel

28.08.2020

Eelmisel nädalal korraldas Eesti Suusaliit rahvusvahelise maailmakarikasarja etapi rullsuusatamises, mis toimus 21.-23. augustini Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas. Võistlused said ilma suuremate viperusteta peetud ning võitjad välja kuulutatud klassikalises sprindis, 27 km pikkuses vabatehnika mass stardis ning klassikasõitudes, kus naistel tuli läbida 10 km ning meestel 15 km. 

 
 

Kokku osales Eestis rullsuusa rahvusvahelistel võistlustel  pea 100 sportlast 6 erinevast riigist. Mitmesugused võistlusrajad olid hästi ettevalmistatud ja said ka FIS esindajalt Martins Niklasselt kiita. Võistejad teenisid oma hooaja esimesed punktid just Eesti etapilt. Hetkel juhib kokkuvõttes Eesti riikide arvestuses ning Johanna Udras naiste arvestuses maailmakarika sarja!

 

Võistluste korralduskomitee juht Kristjan Külm andis lühidalt ülevaate võistlustest: "Üritus möödus ilma suuremate tagasilöökideta. Võistluspäevad sujusid sportlaste jaoks tõrgeteta, kuigi kulisside taga oli ka pisut äravamaid ja kiiremaid hetki. Mis peamine, sportalsed ja võistluste žürii jäid võistlusega väga rahule ning korraldusmeeskond sai kõrva taha panna nii mõndagi, mida järgmine kord paremini teha." 

 

Täna alustatakse FIS rahvusvaheliste rullsuusavõistlustega Lätis Madonas, kus toimub maailmakarikasarja teine etapp. Maailmakarikasarja seisuga tutvu SIIN

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.