Foto: Karli Saul

Uudised

Koostöös Eesti Koolispordi Liiduga on valminud uued suusaõppevideod

10.02.2021

Eesti Koolispordi Liidul on rõõm tutvustada uut interaktiivset õppeprogrammi, mis aitab noortel ja õpetajatel paremini valmistuda kehalise kasvatuse tundideks suusarajal.

 

Tipptreenerite ja CFC Jaak Mae suusakooli noorte kaasabil on Eesti Koolispordi Liidul valmimas õppevideod, mille abil peaks kooliõpilased senisest paremini selgeks saama, kuidas teha algust suusatamisega.

Esimeses õppevideos saab tutvuda suusatamise algtõdedega. Muuhulgas tehakse puust ja punaselt selgeks, kuidas turvaliselt suusarajale jõuda, kuidas valida õige pikkusega suuska ja miks on soovituslik riietuda kihiliselt. Sellised atraktiivsed, lõbusad ja lühikesed õppevideod hakkavad iga nädal ilmuma Koolispordi Liidu koduleheküljel ning kasulikke nippe jagub ka õpetajatele.

 

Õppevideote metoodika on kokku pannud Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi teenekas lektor Kaarel Zilmer ning CFC Jaak Mae suusakooli treenerid Ave Ojasoon ja Bert Tippi.

 

Uus interaktiivne õppeprogramm pakub täiendust veebruari kuus toimuvale talvisele tervisepäeva projektile "Talvevõlud", mille eesmärk on propageerida turvalist liikumist väljas ka talvisel ajal.

 

Suusaõppevideote valmimisse on panustanud Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituut, Eesti Suusaliit, CFC Jaak Mae Suusakool, Eesti Terviserajad, Hilife ja Haabneeme Kool.

 

Esimese õppevideoga saad juba tutvust teha Eesti Koolispordi Liidu kodulehel ja Youtube'is.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.