Foto: Karli Saul

Uudised

Avatud on dokumentide vastuvõtt Murdmaasuusatreenerite kutse taotlemiseks ja taas taotlemiseks.

26.05.2023

Alanud on vastuvõtt murdmaasuusatamise treenerikutse taotlemiseks ja uuendamiseks. 

 

Oodatud on kõikide tasemete treenerikutsete uued taotlejad, taastaotlejad ja kõik treenerid, kelle kehtiv kutse lähiajal aegub.

Täpsem ajakava saadetakse registreerunutele e-mailile mõned päevad enne eksami toimumist.

Palume pöörata tähelepanu asjaolule, et nii taotlemisel kui taastaotlemisel on vaja esitada erialase täiendkoolituse tunnistused 60 ak.h. mahus (peavad olema läbitud viimase 4 aasta jooksul!) ja esmaabi 16-tunnise baaskoolituse tunnistus. Juhul kui esmaabikoolitus on läbitud rohkem kui 3 aastat tagasi on vajalik esitada ka esmaabi täiendkoolituse tunnistus 6-8h ak.h. mahus. Peale dokumentide üles laadimist tuleb samas kohas ise ka eksamile registreeruda (uus taotlus). Eksamile peavad alati registreeruma ka kutse pikendajad (taastaotlejad). 

 

Dokumentide esitamise tähtaeg on 15.06.2023, registreeruda ja dokumente esitada saab ainult Eesti Spordiregistri kaudu aadressil minu.treenerikutse.ee

Dokumentide õigsust ja koolituste vastavust kontrollib ainult Spordikoolituse ja -Teabe SA. 

 

 

Treenerieksami sooritamisel või kutsetaseme tõstmisel on vajalik kaasa võtta oma sülearvuti! Sama taseme taastaotlejatega toimub vaid vestlus.

Kutseandmistasud ja rekvisiidid on ära toodud SIIN

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.