Foto: Karli Saul

Uudised

Laulutaat võib rahule jääda - MK etapp Lauluväljakul

12.12.2023
Tallinna MK etapp, Foto: Karli Saul

12. detsembril, Gustav Ernesaksa 115. sünniaastapäeva puhul on hea võtta kokku eelmise hooaja, aga selle, lõppeva aasta suusatamise tippsündmuse - MK tagamaid. Just Gustav Ernesaks oli see mees, kes andis nõu rajada sellesse kohta Lauluväljak, kuhu nüüd jõudis ka maailma suusatamine. See oli ilus ja suurte väljakutsetega hetk meie suusatamise arengus.

 

 

Teades Maestro Gustav Ernesaksa spordilembust, siis tema ümbert pööravaid ja siis taas laulukaare juurde kihutavaid suusatuusi vaadates, oleks ta küllap ka ise tuliselt kaasa elanud ja tegijaid kiitnud… Laia suusamaailma läks aga Tallinnast supersõnum - kohast, korraldusest ja fantastilisest atmosfäärist. IMETLETI nii siin kui seal ja mis kõige tähtsam - tehti suurepärane promo ja seda parimas mõttes suusatamisele, aga ka meie lauluväljakule ja sellega seotud traditsioonidele. See pilt, sellise võimsa kaarega areen on maailma suusatamise jaoks unikaalne!!! Selliseid hinnnaguid jagasid paljud minu sõbrad üle maailma… 

Kaarel Zilmer,
​suusaõpetaja

 

Põnevat lugemist ja mõtteid Kaarel Zilmeri sulest loe lisaks siit.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.