Foto: Karli Saul

Uudised

SIXT on Suusaliidu ametlik koostööpartner

20.02.2024

Eesti Suusaliidu ametlik autorendi partner Transporent OÜ (SIXTi frantsiisipartner Eestis) hoolitses kahevõistluse MK etapil sportlaste ohutu liikumise eest.

 

Tähelepanelikumad pealtvaatajad ilmselt märkasid, et Otepää kahevõistluse maailmakarika etapil sõidutati sportlasi hüppemäe alt torni tagasi uhkete mustade bussidega, millel ilutsesid SIXTi kleepsud.

Samuti märkasid ilmselt paljud detsembri alguses Telliskivi Loomelinnakus toimunud freestyle suusatamise ja lumelaua noortesarja etapil, et ürituse partnerite nimistusse kuulus samuti SIXT.

 

Tegemist ei ole olnud juhusega, vaid sellest hooajast on SIXT liitunud Eesti Suusaliidu koostööpartnerite nimistuga, tagades Suusaliidu inimeste muretu liikumise Eestis ning pannud õla alla nii ürituste õnnestumisele.

 

Eesti Suusaliidul on suur heameel ja au, et meie tegemisi on märganud suur rahvusvaheline ettevõte, kellele läheb korda Eesti spordi edu ning soovib meiega koos aidata sportlastel pürgida oma unistuste poole.

Eesti Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll: „Meie sportlased reisivad mööda maailma pidevalt ringi laagrite ja võistluste vahel ning vajadus kasutada rendiautot on pidevalt olemas. Usaldusväärse partneri tugi annab nii meile kui sportlastele kindluse, et me jõuame alati kõikjale turvaliselt kohale ja rendipunktist võetud autod on suurepärases korras. Usun, et justnimelt koostöös suudame meie sportlastele pakkuda üha paremaid võimalusi saavutamaks tipptasemel tulemusi ning pakkuda kaasaelajatele suurepäraseid emotsioone.“

 

Transporent LTD on SIXTi frantsiisipartner Baltikumis alates 2010. aastast. Ettevõte pakub autorendi ja püsitellimuse teenust ning täisteenusliisingut. SIXTi Baltikumi autopargis on kokku 7000 autot. Lühiajaliseks rentimiseks on saadaval üle 1000 BMW, Audi, Volkswageni, Toyota, Škoda ja teiste maailma juhtivate tootjate auto. Jätkusuutlikku arengut silmas pidades suurendab SIXT igal aastal keskkonnasõbralike elektri- ja hübriidautode osakaalu. Baltikumis on SIXTi esindused Riias, Liepajas, Tallinnas, Tartus, Vilniuses, Kaunases, Palangas ja Klaipedas, aga ka nende linnade lennujaamades. Lähemalt: www.sixt.ee

 

Rohkem infot lühiajalise rendi, täisteenus liisingu ja tellimusrendi kohta saab lugeda www.sixt.ee.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.