Uudised

Ilus kevadise ilmaga toimus 1. Valgehobusemäe Suusamaraton

26.03.2016
Valgehobusemäe suusamaratoni start

Ilus kevadine ilm meelitas esimesele Valgehobusemäe Suusamaratoni starti 112 suusatajat.

Kohal olid ka selle aasta Eesti maratoni meistrid Kati Tammjärv ning Raido Ränkel. Vaatamata märtsi lõpule, olid suusarada suusatajate hinnangul kiire ja hea, mida iseloomustab ka võitja Raido Ränkeli aeg, kes läbis 27 km ajaga 1.02.30, mis teeb keskmiseks kiiruseks 25,9 km /tunnis.Teisena lõpetas Vahur Teppan, kes kaotas võitjale 1 sekundiga. Kolmas oli Eno Vahtra ning neljas norrakas Morten Saetha. Viies oli Albu valla mees Ilmar Udam, kes võitis meeste 40+ esimese koha, teise koha saavutas selles vanuseklassis samuti Albu valla sportlane Janno Rodendau, kes oli üldarvestuses tubli 15 koha. Naiste kiireim oli Kati Tammjärv ajaga 1.15.31. Naiste 40+ kiireim oli Maris Kaarjärv ajaga 1.22.25.

Kuna suusatajate poolt võeti maraton väga hästi vastu, siis järgmine Valgehobusemäe Suusamaraton toimub 2017 aastal!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee