Foto: Karli Saul

Uudised

II Terve Tartu Sõprade Sõit toimub 1. Oktoobril

27.08.2017
II Terve Tartu Sõprade Sõit

Hea Suusahuviline!

1. Oktoobril leiab aset Terve Tartu Sõprade Sõit 2017, mis on ühine spordisõit, populariseerimaks nii rullsuusatamist kui ka aktiivset liikumist meie kergliiklusteedel üldiselt.

Tegemist on Tartu linna ja linnaümbruse kergliiklusteedel toimuva ühise spordisõiduga, mille eesmärgiks on veeta mõnus pühapäev sportides ning tutvuda ümberkaudsete teedega enda valitud tempos kas 32 km või 54 km pikkusel rajal. Osaleda võib nii rullsuuskade-, rulluiskude-, tõukeratta-, jalgratta- vm kergliiklusvahendiga.

 

Ühisstart sõidule on 1.oktoobril 2017 kell 11:00 Tartu kesklinnas, kust üheskoos liikudes jagunetakse erinevate tempogruppide vahel. 

Tempomeistriteks on tuntud spordiharrastaja Veikko Täär, endine triatleet ja Otepää Ironman 70.3 korraldaja Ain-Alar Juhanson, Imre Arro Eesti Tõukerattaliidust, suusatajad Kein Einaste, Martti Himma ja paljud teised.

 

Stardis ootab osalejaid nimeline rinnanumber ning talvine kingitus SuusaAkadeemialt. Rajal on mitmed toitlustuspunktid ning finišis autasustame igaüht medali ning diplomiga. Pärast sõitu ootab pesemine ja saun MyFitnessis ning seejärel juba ühine õhtusöök Vilde & Vines!

 

Augustikuus toimub ka sõbrakampaania. Too sõber sõidule ning registreeri end poole soodsamalt! 

Piisab vaid kui kirjutad sõbra nime, kes samuti osalema tuleb, lisainfo lahtrisse. Soodustuse saab vaid üks, seega peab vahel ka sõbrast kiirem olema. 

 

 

 

Loe rohkem infot SIIT

Treenimiseks on hea võimalus osaleda ka Sõprade Sõidu ühisveeremistel, mis toimuvad selle aasta rajalõikudel septembrikuu pühapäevadel!

 

 

Terve Tartu Sõprade Sõidule saab end registreerida Suusaakadeemia koduleheküljelt.

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.