Suusaliidu büroo

Nimi Roll E-post Telefon
Kerstin Kotkas Treeneri- ja kutsekomisjonide töö juht kerstin@suusaliit.ee + 372 56 646 560
Ergo Leibak Murdmaasuusatamise juhataja ergo@suusaliit.ee +372 55 633 635
Katrin Mesila Mäesuusatamise juhataja katrin@suusaliit.ee +3725018115
Tõnu Seil Peasekretär tonu@suusaliit.ee + 372 51 146 35
Andres Vaab Freestyle ürituste koordinaator andres@suusaliit.ee +372 52 77 903
Rauno Loit Kahevõistluse ja suusahüpete juhataja rauno@suusaliit.ee +37258588469
Suzanne Tahk Assistent suzanne@suusaliit.ee +372 51921534
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...