Suusaliidu juhatus

Juhatuse koosseis on kinnitatud Eesti Suusaliidu üldkogul 20.10.2021

Nimi Roll E-post Telefon
Heiko Heitur Juhatuse liige heiko.heitur[at]mail.ee  
Reimo Kaasiku Juhatuse liige reimo.kaasiku[at]gmail.com  
Gert Lee Juhatuse liige gert[at]taevas.ee  
Vahur Leemets Juhatuse liige vahur[at]nelson.ee  
Ago Markvardt Juhatuse liige ago.markvardt[at]live.com  
Jaanus Mikk Juhatuse liige jaanus[at]apollon.ee  
Andres Nurk Juhatuse liige andres.nurk[at]eviko.ee  
Taavi Sepp Juhatuse liige taavi[at]corpowear.ee  
Tauri Tallermaa Juhatuse liige tauri[at]tallermaa.ee  
Vahur Teppan Juhatuse liige vteppan[at]gmail.com  
Priidik Vesi Juhatuse liige priidikvesi[at]gmail.com  
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...