Tegevusfilosoofia

Eesti Suusaliit on suusaspordi erinevaid alasid - murdmaasuusatamine, suusahüpped, kahevõistlus, mäesuusatamine, lumelaud ja freestyle - viljelevate ja arendavate juriidiliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik liit.

Eesti Suusaliit on Tallinnas asuv eraõiguslik juriidiline isik (MTÜ), kes koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eesti Vabariigis ning rahvusvahelistes organisatsioonides.

Eesti Suusaliit on 28. novembril 1921 a. asutatud Eesti Talvespordi Liidu õigusjärglane.

 

Visioon

Hästi korraldatud, erineval tasemel võistluste ja mitmesuguste üritustega suusaelu pakub aasta ringi liikumisrõõmu igas vanuses inimestele ning eneseteostuse võimalust suusatamise kõigil tasemetel.

 

Missioon

Eesti Suusaliidu missioon on arendada suusakultuuri ja selle osaks olevaid spordialasid jätkusuutlikult ja uuendustele avatult ning toetada kõigi osalejate eneseteostusvõimalusi.

 

Väärtused

 

  • Ausus ja austus - järgime ausa mängu reegleid ning peame lugu kõigist suusaspordi aladest, sportlastest, treeneritest ja koostööpartneritest.

 

  • Ettevõtlikkus ja uuendusmeelsus – oleme proaktiivsed ja koostööaltid ning toetame innovatiivsete lahenduste kasutamist nii treeningutel, korraldustöös jt töövaldkondades.

 

  • Haridus ja teadmised – toetame elukestvat õpet ning treenerite enesetäiendust ja mõtleme sportlastega juba varakult kaasa, kuidas kujundada karjääri tippspordi ajal ja pärast seda.

 

  • Kestlikkus – hoiame suusaspordi edendamise keskkondliku jalajälje võimalikult väikesena.

 

  • Rõõm heast tervisest – väärtustame suusaspordist ja heast füüsilisest vormist tulenevat rõõmu ning vaimse tervise hoidmise tähtsust.

 

Eestimaa lumel on uhke ja hää!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.