Uudised

Agnes Levandi meenutused Abelid - 100 lugude sarjas

14.01.2016
Agnes (AKI ) Levandi on siirdunud oma treeningpäevikuid uurides aega enam kui poolsada aastat tagasi ja teeb seda täieliku naudinguga Foto: K. Zilmer

Abelid -100 mälestuslugude sarja 7. kirjutises saab lugeda paljukordse Eesti meistri ja teeneka suusaõpetaja Agnes Levandi meenutustest.  

Hea kolleegi, aastaid ka  Tallinna ülikoolis üliõpilastele suusaõpetust jaganud, aga sellele ka elus toimetulemise nõugi juurde lisanud Agnes Levandiga  kohtume TLÜ kehakultuuri ja rekreatsiooni erialade praeguses tegutsemispaigas -  Räägu tänava õppehoones.
 
Ah et siin te nüüd siis asute”, võtab  endiselt toimekas (Aki ) AL ,omaaegseid Eesti parimaid suusatajaid ja üks Abelite suusakoolkonna säravamaid esindajaid oma ringivaatamise lühidalt kokku. “Ma tõin siin pisut “vanavara” ka kaasa” sõnab ta istet  võttes  ja kotist mitmeid pakse kladesid välja tõstes. “Need on minu omaaegsed treeningpäevikud. Ehk pakuvad huvi ja on endalgi hea mõnd toonast asja siit meelde   tuletada “ on Akil   selle kohta seletus lisada…
 
Klõpsan mobiili salvestama ja Aki alustab…

Edasi loe juba Kaarel Zilmeri suusalehelt suusatades.weebly.com
 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.