Uudised

RASK nõustab pro bono korras Suusaliitu

17.11.2016

Alates 2015 suvest on advokaadibüroo RASK nõustanud Eesti Suusaliitu. RASK aitab Eesti Suusaliitu põhiliselt igapäevastes korporatiivküsimustes, suhetes Rahvusvahelise Suusaliiduga (FIS), teleülekannete õigustega, lepingute koostamise ja ülevaatamisega ning muudes juriidilistes küsimustes.

Eesti Suusaliidu peasekretäri Tõnu Seili sõnul on õigusalaseid teemasid, mis vajavad professionaalset nõu, päris palju, kuna suhtlevad palju erinevatel tasanditel nii siseriiklikult kui välismaa partneritega. „ Meil on hea meel seda nõu ja abi saada just advokaadibüroost RASK, kes suudab tagada meile selle laiapõhjalise vajaliku juriidilise abi. Eesti Suusaliidu ja RASK koostöös sujuvad protsessid kiiremini ja annavad kindluse otsuste vastuvõtmisel.“

 

EESTI SUUSALIIT koondab Eestis suusaspordi erinevaid alasid (murdmaasuusatamist, suusahüppeid, kahevõitlust, mäesuusatamist, lumelaua sõitu ja freestyle´i) viljelevaid ja arendavaid juriidilisi isikuid. Eesti Suusaliit koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eesti Vabariigis ning rahvusvahelistes organisatsioonides.

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.