Uudised

FIS tunnustas lumelaua noortesarja

29.11.2016
Noored lumelauahuvilised Nõmmel, veebruar 2016. Foto: Eesti Suusaliit

Rahvusvaheline Suusaföderatsioon (FIS) tunnustas Eestis taaselustatud lumelaua noortesarja ja toetab laste- ja noortelaagritega ühes korraldatavat võistlussarja ka mõõduka rahalise summaga. 

"FIS Solidarity fondist saab toetust taotleda iga FISi ridadesse kuuluv alaliit, kes korraldab lastele ja noortele mõeldud eriprojekte, mille eesmärk on ala populariseerida ja aidata kaasa noorte pealekasvule ning võistlemisvõimalustele. Meie poolt esitatud taotlus sai positiivse vastuse üllatavalt kiiresti ja FISi esindajatel oli väga hea meel, et sellises pisikeses ning lume- ja mägedepuuduses vaevlevas riigis nagu seda on Eesti, on noortel lumelauasõidu vastu huvi," ütles Eesti Suusaliidu lumelaua ala juhataja Kerstin Kotkas.

 

Lumelaua noortesarja toetavad käesoleval hooajal nõu ja jõuga veel mitmed teised ettevõtted, klubid ja mäekeskused. "Meie autopartner on Subaru, hetkel tegeleme sarjale nimisponsori otsimisega. Järgmiseks hooajaks on noortesarjaga seoses veelgi mastaapsemad mõtted. Sel hooajal tähistatakse Eestis ka FIS Snow Day lumepäeva, täpsemalt 15. jaanuaril 2017 Kiviõli mäekeskuses ja Tallinnas, Nõmmel ning Valgehobusemäel, Albu vallas. Lõuna-Eesti panuse annab Klubi Tartu Maraton, kes korraldab lastele ürituse legendaarse Tartu Maratoni finišialas," lisas Kotkas.

 

Lumelauasporti ja freestyle-suusatamist toetavad Subaru ja Mariine Auto, 4Energia, Utilitas, Starman, Sparta Spordiklubi, EckeröLine ja Postimees.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.