Uudised

Noor mäesuusataja Aleksander Luik võitis Audi Cupil ülisuurslaalomi!

21.01.2018
Samal ajal kui Eesti täiskasvanud mäesuusatajad võitlevad koha eest olümpiale, sillutavad meie noored sportlased endale teed suurde sporti Soome mäesuusamekas Pyhal.

20. jaanuaril Pyhal, Soome noorte karikasarjas Audi Cup ülisuurslaalomis, võitis U14 poiste vanuseklassi  Aleksander Luik klubist Nõmme Lumeakadeemia/Nordiko ajaga 44,17 edestades peamist rivaali Jesperi Kemppaineni 0,04 sekundiga.

Päeva esimeses võistluses jäi Aleksander “Sass” Luik Jesperile alla väga väikse kaotusega - 0,03 sekundit ja lõpetas esimese võistluse teisena.

Teine Eesti sportlane, Rasmus Mesila, klubist Mäesuusakool tegi laupäevasel ülisuurslaalomites samuti head sõidud tulles 41 sportlase konkurentsis samas vanuseklassis vastavalt 15. ja 16. kohale.
21.jaanuaril oli Audi Cup  suurslaalom - siin oli Rasmus kahe sõidu kokkuvõttes 11. - näidates päeva teises sõidus paremuselt viiendat tulemust.