Uudised

Käärikul lõppes ESL kevadseminar

04.06.2018
Suusaliidu kevadseminaril esinesid ettekannetega ka välisspetsialistid. Fotol Norra U23 murdmaasuusatamise koondise peatreener Andres Byström.

Pühapäeval, 3. juunil jõudis lõpule ESL talialade treenerite kevadseminar, kuhu olid esmakordselt kaasatud ka laskesuusatajad. Lisaks tarkuse ja täiendkoolitustundide kogumisele said kõik soovijad tutvuda Kääriku spordikeskusega, mängida õhtuti võrkpalli (laupäeval võistlesid omavahel murdmaasuusatajad vs laskesuusatajad!), saunatada & ujuda ja elada pühapäeval kaasa Otepää jooksutuuri viimasele päevale.

Lisaks meie suusaspordile tulid eriti põnevad etteasted Gerd Kanterilt ja Tauri Tallermaalt, lisaks kaasati murdmaasuusatamise järelkasvu teemadel loenguid pidama välisspetsialiste nii Norrast kui Soomest. Pühapäeval esines meditsiiiniteemalise loenguga Harri Hakkarainen. Laupäeva õhtul oodati aga kõiki kuulama ja kaasa rääkima paneeldiskussioonile teemal "Minu laps kui sportlane ja minu roll selles. Peremudel Eesti spordis ja selles töötavad lapsevanemad", kus saali ees arutlesid Tõnis Sildaru, Reimo Kaasiku ja Andrus Ilves koos oma järelkasvuga.

Täname kõiki esinejaid põnevate ettekannete eest!


Treenerite täiendkoolituse tunnid kanname Eesti Spordiregistri veebisüsteemi lähinädalate jooksul, kohapealse registreerumislehe alusel.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...