Uudised

Subaru ja Mariine Auto toetavad Eesti Suusaliitu

17.10.2018
Eesti Suusaliit (ESL) ja Subaru koos Mariine Autoga kirjutasid täna alla koostöölepingule, millega kohaselt hakkavad Subaru ja Mariine Auto Eesti Suusaliidu ametlikuks autopartneriks.

Eesti Suusaliit ja Subaru koos Mariine Autoga kirjutasid täna alla koostöölepingule, millega kohaselt hakkavad Subaru ja Mariine Auto Eesti Suusaliidu ametlikuks autopartneriks.  

 

Koostööleping sõlmiti järgmiseks neljaks aastaks ning on seeläbi Suusaliidule suureks kaasabiks järgmisteks taliolümpiamängudeks valmistumisel.

Mariine Auto annab Suusaliidu kasutusse Subaru nelikveolised linnamaasturid XV, Forester, Outback ja bussi.

Suusaliidu käsutusse minevad autod on täisvarustuses, pideva sümmeetrilise nelikveoga ja EyeSight juhiabisüsteemidega.

”Subaru ja talisport jagavad küllalt sarnaseid väärtusi. Aktiivne eluviis, võimete proovile panek ning vastupidavus ka ekstreemsemates oludes iseloomustavad ühtviisi nii Subaru sõidukeid kui talisportlaste argipäeva," kommenteeris algavat koostööd Ringo Rahumeel, SUBARU Nordic AB Baltikumi piirkonna juht.

 

Suusaliidu peasekretär Tõnu Seil lisab: "Eesti Suusaliit on tänulik Subaru Nordicule ja Mariine autole võimaluse eest kasutada neid väga praktilisi ja suurepärase kvaliteediga sõiduvahendeid aastaringselt.

Oleme teinud Subaru Nordicu ja Mariine autoga koostööd ka varem ja praegune partnerlus annab hea võimaluse panustada meie edusse teel Pekingi taliolümpiamängudeni”

 

Koostöö raames toetab Mariine Auto sõiduvahendi näol ka kahevõistluse rahvuskoondist - nende kasutusse antakse buss ja kahevõistlejat Kristjan Ilvest, kes hakkab ringi vurama Subaru Foresteriga.

Subaru nelikveolised sõidukid jäävad Suusaliidu kasutusse kuni 2022. aasta Pekingi taliolümpiamängude lõpuni.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...