Uudised

Eesti kütusefirma Olerex toetab noori sportlasi

31.01.2019
Eesti kütusefirma Olerex toetab noori sportlasi

Eesti Suusaliit ja kütusefirma Olerex tõid ellu noortele suunatud kampaania, mille kaudu toetab Olerex noori sportlasi talialadel!

 

Eesti kütusefirma Olerexi jaoks on oluline ühiskonna tasakaalustatud areng ning nad ühinevad meeleldi ettevõtmistega, mis annavad tuge noorte huviliikumistele. Olerexi üheks põhiväärtuseks on tervislik eluviis ning toetame meeleldi noori sportlasi nende teel tippu. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ning teenitud kasum jääb samuti siia, mis suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks

Rahva seas on populaarsed kuumad joogid, mida Olerex müüb aastas ligi neli miljonit tassi. Eesti Suusaliidu jaoks koguneb toetus jaanuari algusest kuni märtsi lõpuni ning iga külastaja saab valida, kas ostab oma joogi spetsiaalses kampaaniatopsis või keskkonnasäästlikus termostassis. Viimasel juhul tuleb lihtsalt joogi eest makstes kassas viidata, et soovitakse toetada noori sportlasi.

 

Eesti Suusaliidu peasekretär Tõnu Seil ütleb, et selline ettevõtmine on igati väärtuslik ja vajalik! Seili sõnul saavad kõige suuremat kasu sellest koostööst meie noored sportlased, kes teevad sporti sellepärast, et see neile meeldib ja nad naudivad igat sekundit sellest!

Suusaspordi kodumaaks on Skandinaavia ning selle alla käivad kõik spordialad, mis on suusatamisega seotud. Peamised liigid on suusahüpped, kahevõistlus, murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, lumelauasõit ja vigursuusatamine.

 

Eesti Suusaliit on siiralt tänulik Olerexile, et koostöös nendega toodi ellu väärt kampaania, mille käigus saavad toetuse noorte spordiga seotud talialad. Noortele mõeldud sporditegevus on kasulik investeering meie riigi tulevikku.

Usume, et Eestis on potentsiaali piisavalt, et siit kasvaks välja järgmine mitmekordne maailmameister nagu seda oli Georg Lurich! Tänased noored määravad mõnekümne aasta pärast meie riigi teod ja näo!

 

Olerex AS on Eesti suurima turuosaga kütusemüüja, pakkudes kvaliteetset kütust 95 tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ning Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...