Uudised

Kõva Mehe Jooksul tegid puhta töö Eesti suusakoondislased õed-vend Kaasikud

10.06.2019
Foto (erakogu)

Ajal, mil sõna „suusataja“ rohkem nagu sõimusõnaks on kujunenud, on tore näha, et suusatajad vahel jooksjatele viimaste põhialal ikka tuule alla teevad.  Õed-vend Kaasikud seda täna Tallinna lähistel toimunud Kõva Mehe Jooksul tegidki.

20-aastane Jarmo Kaasiku (Ambla SK) võttis nimelt võidu meeste arvestuses, tema 17-aastane õde Kaidy Kaasiku oli kiireim naiste arvestuses, jättes teiseks oma kaksikõe Keidy.  Viimased kaks kuuluvad Eesti noortekoondisesse ning riiki on esindatud ka juunioride  MM-võistlustel ehk teisisõnu – tänane võit tuli igati teenitult.

Nädalapäevad tagasi toimunud Narva Vägilase jooksul olid õed-Kaasikud samuti esimesel-teisel kohal, Jarmol tuli tol korral piirduda kolmanda kohaga.

Kõva Mehe jooksul sai täna teise koha Rauno Tiits, kes alles eile oli stardis sama pikal MyFitness Madness Race’l.  Rauno tulemuseks 10 km distantsil 57.48, kaotust võitjale (57.08) kogunes 40 sekundit.  Kolmandana lõpetas Tabasalu Triatloniklubi esindav Rene Mägi (57.52).

Naiste arvestuses tuli kolmandaks eilsel, erakordselt palaval Narva Energiajooksul esikümnesse jooksnud ning trepijooksudega tuntust kogunud Merlyn Valma. Valma tulemuseks 1.04.57.  Esimesed kaks kohta jagati välja tulemustega 1.03.46 ja 1.03.54.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee