Uudised

Tormis Lainest saab esimene Eesti mäesuusataja, kes pääseb uute reeglitega MK-sarjas võistlema

14.02.2020
Tormis Laine Eesti Meistrivõistustel Pyhäl 2019

Tormis Laine saavutas Koreas Bears Townis toimunud võistlusel Far East Cup slaalomis 7. koha. Uuel nädalal avaldatavas edetabelis viib antud tulemus Tormise maailma 150 parema mäesuusataja sekka, mis avab uksed MK-karusselli.

 

Tormise slaalomi seitsmes koht andis 22,28 FIS punkti ning koos 7. veebruaril YongPyongis saavutatud slaalomi viienda koha ja 25,16 punktiga pääseb Tormis 18. veebruaril avaldatavas FIS punktitabelis maailma 150 parema mäesuusataja hulka. Rahvusvaheline Suusaliit FIS kehtestas kevadel meeste mäesuusatamises uue reegli, mille järgi pääsevad MK-sarjas võistlema vaid maailma reitingu 150 paremat. Karmid reeglid kehtestati seejuures vaid meestele, konkurents on äärmiselt tihe. Uute määruste valguses on Tormis esimene Eesti mäesuusataja, kes slaalomis MK-sarja võistlema pääseb.

Hetkel on veel lahtine, millisel MK etapil Tormis avaetapi teeb, sest tänavu on ees veel vaid kaks MK etappi slaalomis - Jaapanis ja Sloveenias.

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.