Uudised

Eesti Meistrivõistlused murdmaasuusatamises 22.02.2020

22.02.2020
Eesti Meistrivõistlused 22.02.20. Foto: Johanna Nurk

Hoolimata viimase aja vihmastest-tormistest ilmadest toimusid täna Otepääl Eesti meistrivõistlused, kus selgitati välja Eesti kiireimad noored, juuniorid, naised ja mehed eraldisatardist klassika tehnika distantsidel.

Tehvandi 1,25 km pikkusel kunstlumeringil, mida kõige noorematel tuli läbida 2 korral, naistel 4 korral ja meestel 8 korral, oli Eesti meistritiitli nimel võistlemas kokku ligi 160 suusatajat.

Eesti Meistrivõistluste medalid jagunesid järgnevalt:

N14      

1.koht  Anlourdees Veerpalu     suusaklubi „Jõulu“

2.koht Gerda Kivil                        Tartu Suusaklubi

3.koht Hedvig Altmäe                  KF Suusaklubi

 

M14     

1.koht  Stenver Vahi                   Karupesa Team

2.koht Toni Andree Saarepuu    Võru Suusaklubi/Võru Spordikool

3.koht Daniel Varikov                 Võru Suusaklubi/Võru Spordikool

 

N16      

1.koht  Anni Lii Unn                    Karupesa Team

2.koht Kretel Kaljumäe                Spordiklubi CFC

3.koht Anni Fedotov                    Spordiklubi CFC

 

M16     

1.koht  Mark Markos Kehva      Sparta Spordiselts

2.koht Ralf Kivil                          Tartu Suusaklubi

3.koht Andre Luuk                      Spordiklubi CFC

 

N18      

1.koht  Brita Peerna                    Spordiklubi CFC

2.koht Eliisabet Kool                   Spordiklubi CFC

3.koht Lisbeth Liiv                       Nõmme Spordiklubi

 

M18     

1.koht  Steve Vahi                       Karupesa Team

2.koht Aron Ott                            RR Suusaklubi

3.koht Rico Rohi                          RR Suusaklubi

 

N20      

1.koht  Aveli Uustalu                 Alutaguse Suusaklubi

2.koht Marit Maribel Pulles        Karupesa Team

3.koht Greete-Liisa Toom           Sakala Suusaklubi

 

M20     

1.koht  Robin Möll                      Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi

2.koht Kevin Grihin                     Karupesa Team

3.koht Aleksander Tamm           Tartu Suusaklubi

 

N           

1.koht  Hanna-Brita Kaasik         Kuningamäe Spordiklubi

2.koht Aveli Uustalu                     Alutaguse Suusaklubi

3.koht Anette Kasemets              Sakala Suusaklubi

 

M          

1.koht  Kaarel Kasper Kõrge       RR Suusaklubi

2.koht Vahur Teppan                    Tartu Suusaklubi

3.koht Marko Kilp                          Võru Suusaklubi

 

 

Kõik TULEMUSED

 

PILDID

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...