Uudised

Eesti Suusaliit koostöös Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga kuulutab välja murdmaasuusatamise ja laskesuusatamise EKR5 treenerite tasemekoolituse

21.06.2020

Murdmaasuusatamise ja laskesuusatamise EKR5 erialane treenerite tasemekoolitus toimub nii praktiliselt kui ka tsükliõppe vormis. Koolituse täpsed kuupäevad antakse teada peale registreerumise lõppemist.

Praktilisele erialalaagrile järgnevad üksikud kontaktõppetunnid tsükliõppe vormis, toimumisajad lepitakse õppejõuga kohapeal kokku. Õppejõududeks Allar Kivil ja Jaanus Teppan

Koolituse hinnaks on 225 eurot, millele lisandub ka majutuse ja hommikusöögi maksumus (juhul kui osaleja neid soovib/vajab). Osaleja katab ise oma transpordikulud, lõuna- ja õhtusöökide kulud. Koolituse läbimiseks peab osalema õppetöös 100%.

Registreerimine kestab kuni 05.07.2020 aadressil mihkel@biathlon.ee. Registreerimiseks palume saata oma nimi, klubi (juhul, kui treener esindab klubi), telefoninumber, tasumisviis (ülekanne või arve klubile/firmale).

NB! Koolitus toimub vaid juhul kui osaleb vähemalt 3 inimest.

Kõik vastused treenerikutset puudutavatele küsimustele leiab aadressilt: https://eok.ee/treenerid/treenerikutse

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.