Uudised

Augustis toimub Eestis suvine rahvusvaheline rullsuusavõistlus

31.07.2020

21.-23. augustil toimub Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp. Võistlusel osalemisest on hetkel teada andnud juba 5 riiki 87 sportlasega.

Ametlikult kinnitas Eesti Suusaliit rullsuusa maailmakarikasarja etapi korraldamise 20.07.2020 ning sellest ajast saadik on korraldusmeeskonnal olnud etapi organiseerimisega käed-jalad tööd täis. Lühikese ajaga on paika pandud võistlusprogramm, -rajad nii Tehvandi Spordikeskuses kui ka Tartu linnas.

 

Rahvusvahelise võistluse jooksul ootab nii pealtvaatajaid kui ka võistlejaid ees kolme päeva jooksul nii klassikasprint Tehvandi Spordikeskuse rulliradadel, vabatehnika mass start Tartu linnas algusega Narva maanteelt ning klassika 10 km sõit naistel ja 15 km sõit meestel taas Otepääl. Tutvu võistlusprogrammiga SIIN.

 

Samuti on paigas võistlusrajad. Klassika sprint läbitakse Otepääl Tehvandi Spordikeskuses 1,3 km rajal. Vabatehnika mass start toimub Tartu linnas ja start antakse Narva maanteel Tartu lumepargi lähistel. Sõidetakse kuni Aovereni ning seejärel suundutakse teisele ringile Tartu Terminali juures olevalt ringteelt. Võistlejaid oodatakse finišisse taas Narva maanteel. Kolmas võistluspäev kulgeb taas Otepääl, kui võistlejaid ootab ees 5 km võistlusrada. Naised peavad sõitma klassikas kokku kaks ringi ning mehed kolm. Tutvu rajakaartidega SIIN.

 

Võistluste korraldusmeeskond on võistluste ettevalmistustega graafikus ning ootab juba kolme nädala pärast sportlaste ja pealtvaatajate võõrustamist.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.