Uudised

Suvine rullsuusavõistlus toob Eestisse võistlema suured spordiriigid

05.08.2020

Selle kuu keskel, 21.-23. augustil, toimub Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp.

Võistlusel osalemisest on hetkel teada andnud juba 5 riiki 87 sportlasega. Kirja on võistlustele pannud Slovakkia, Saksamaa, Austraalia, Läti ja Eesti. Samuti on huvi ülesse näidanud ka Norra, kuid kinnitust osalemise kohta veel ei ole. Täna on kindel, et Eesti eest on võistlemas teiste seas Marko Kilp ja Raido Ränkel.

 

Eesti Suusaliit on rullsuusa maailmakarikasarja etapi korraldamisega tegelenud alates 20.07.2020. Võistluste korraldusel on valmis nii võistlusprogramm kui ka -rajad mõlemas võistluspaigas. Kolme päeva jooksul saavad sportlased võistelda klassikasprindis ja vabatehnika mass stardis. Lisaks ootab naisi ees klassika 10 km ja meestel 15 km sõit Tehvandi Spordikeskuse rulliradadel. Tutvu võistlusprogrammiga SIIN ja rajakaartidega täpsemalt SIIN

 

Pealtvaatajatel on harukordne võimalus osa saada maailmatasemel võistlustest Lõuna-Eestis Otepääl ja Tartus. Sellel korral piletit muretsema ei pea ning oodatud on kõik, kellel on huvi võistlustele kaasa elada ning nautida suurepärast talvepealinna Otepääd suvisel ajal ja ülikoolilinna võlusid Tartus. Võistluste ettevalmistustega ei ole korraldusmeeskond hätta jäänud ning on jätkuvalt graafikus ning juba kahe nädala pärast kohtume Otepääl!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.