Uudised

Suvine rullsuusa maailmakarikasarja etapp on parim võimalus näha tulevasi Eesti suusatähti!

14.08.2020

Järgmisel nädalal 21.-23. augustil toimub Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp, kus hetkeseisuga on ülesse antud lausa 45 Eesti sportlast!

Võistlusel osalemisest on hetkel teada Norra, Saksamaa, Soome, Leedu, Eesti, Austraalia ja Läti. Kokku on stardis terve nädalavahetuse jooksul pea 100 sportlast. Kahjuks on loobuma pidanud võistlemisest 10 Sloveenia sportlast, sest nende marsruut oleks läbinud Poolat ning see oleks tähendanud neile 2 nädala pikkust karantiini. Eestit on esindamas 21 naist ja 25 meest. Naiste seas on võistlemas näiteks Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku, Teiloora Ojaste ja Johanna Udras ning meeste seas stardivad teiste hulgas ka Marko Kilp, Raido Ränkel, Martin Himma, Henri Roos, Kaarel Kasper Kõrge.

 

Rullsuusa maailmakarikasarja etappi on Eestis korraldatud alates juuli lõpust. Võistluste korralduskomitee on avaldanud täpse võistlusprogrammi kui ka -rajad mõlemas võistluspaigas. Kolme võistluspäeva jooksul stardivad sportlased klassikasprindis ja vabatehnika mass stardis. Veel ootab naisi ees Tehvandi Spordikeskuse rulliradadel klassika 10 km ja meestel 15 km sõit. Tutvu võistlusprogrammiga SIIN ja rajakaartidega täpsemalt SIIN

 

Võistlustele on kaasa elama oodatud kõik pealtvaatajad, sest tegu on suurepärase võimalusega osaleda maailmatasemel võistlustel Otepääl ja Tartus. Lisaks on võimalik oma silmaga üle vaadata, kuidas võistlevad tulevased Eesti tipp murdmaasuusatajad! Pealtvaatajad ei pea sellel korral võistlustele piletit ostma, vaid korraldajad ootavad kõiki omadele ja külalistele kaasa elama. See on suurepärane võimalus nautida suvist talvepealinna Otepääd ja head emotsiooni Tartus!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.