Uudised

Kahevõistluse ja suusahüpete treenerite kutseeksam 16.10.2020

04.09.2020

Kahevõistluse ja suusahüpete treenerite kutseeksam toimub 16. oktoobril 2020 Tallinnas Eesti Suusaliidu büroos aadressil Sõjakooli 10-305.

 

Oodatud on kõikide tasemete treenerikutsete uued taotlejad, taastaotlejad ja kõik treenerid, kelle kehtiv kutse aastal 2020 aegub. Kindlasti palume pöörata tähelepanu, et nii taotlemisel kui ka taastaotlemisel on vaja esitada täiendkoolituse tunnistused ja esmaabi 16 h baaskoolituse tunnistus.

Eksamile registreerumise tähtaeg on 25. september 2020 ning registreeruda ja dokumente esitada saab ainult Eesti Spordiregistri kaudu SIIN. Esitatud dokumentide õigsust ja koolituste vastavust kontrollib Spordikoolituse ja -Teabe SA. Hilisem dokumentide esitamine ei ole võimalik! Enne eksamile tulekut tuleb tasuda kutse omistamise tasu, mille määrad leiad SIIT. Kutse omistamise tasu tuleb kanda spordiala kutsekomisjoni osutatud arveldusarvele ning Eesti Suusaliidu rekvisiidid leiad SIIT. Maksekorralduse koopia palume kindlasti ülesse laadida eksamitaotluse juurde! Treenerieksami sooritamisel või kutsetaseme tõstmisel on vajalik kaasa võtta isiklik sülearvuti. Sama taseme taastaotlejatega toimub kohapeal vaid vestlus.

 

Rohkem infot saad lugeda väljakuulutatud kutseandmiste alt SIIT. Treeneritel palume pöörata tähelepanu oma treenerikutse aegumise kuupäevale, mida saad kontrollida SIIT

 

Kui sul on küsimusi treenerikutse omandamise protsessi kohta, sh eksamite korralduse, vajalike dokumentide, registreerumise ja muu kohta, võta ühendust Eesti Suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete alajuhi Rauno Loidiga (tel 58588469, rauno@suusaliit.ee)  

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.