Uudised

Maailma diabeedipäev: osale heategevuslikul jooksul ja anna oma panus diabeedi ennetamiseks ja diabeediga laste toetuseks!

19.10.2020

14. novembril tähistatakse Maailma Diabeedipäeva. Ühe sammuna ennetustöös ja diabeeti põdevate laste toetamiseks aitab Novo Nordisk  maailma diabeedipäeva raames korraldada Eestis heategevuslikku jooksu, mis toimub 14. novembril Tartus. Sellele eelneval nädalal on võimalik osaleda virtuaalsel jooksul. 

 

Ürituse osalustasud kogutakse annetustena ning antakse üle Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule 1. tüüpi diabeeti põdevate laste suvise diabeedilaagri ja koolitusprogrammi toetuseks.

Loodame väga, et jooksust osavõtjate ühise pingutusena koguneb vähemalt 1998 läbitud kilomeetrit – just nii kaugel asub meist Novo Nordiski Kalundborgi tootmisüksus, kus valmib pool kogu maailma insuliinist ning me tahame sellise summa omalt poolt veel lisaks annetada.

 

Rohkem infot ja registreerimine: https://www.diabeedipaev.ee/

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.