Uudised

Eesti Suusaliit jätkab koostööd suurtoetaja Eckeröline'ga ka sel hooajal!

19.11.2020

Meil on väga hea meel teatada, et Eesti Suusaliidu ja laevafirma Eckeröline aastaid kestnud koostöö on jätkumas ka 2020/21 talihooajal. 


Koostöölepingust saavad osa lisaks meie tublidele koondislaslastele ja nende taustajõududele ka meie liikmesklubid!

Täpsema info soodustuste ja broneerimise kohta edastame liikmesklubidele e-maili teel! 

Eckerö Line on ainus Soome lipu all liiklev laevafirma Soome lahel. Tallinna ja Helsingi vahelisel liinil teenindame reisijaid kahel alusel - MS Finlandia ja MS Finbo Cargo. MS Finlandia väljub Tallinnas A-terminalist ja Helsingis Lääneterminalist T2. MS Finbo Cargo väljub Muuga terminalist ja saabub Vuosaari sadamasse.

 

Eckerö Line Ab Oy on loodud aastal 1994. Põhitegevus on suunatud reisiliiklusele ja kaubavedudele, kuid lisaks kuulub ettevõtte tegevusvaldkonda veel jaekaubandus, restorani- ja baariteenused, rühma- ja konverentsitooted, g hotellipakettide müük ning kaubavedu.

 

Laevafirma missioon on pakkuda meeldivaid, heale teenindusele, toidule ja reisielamusele põhinevaid, usaldusväärseid reisi- ja transporditeenuseid Helsingi ja Tallinna liinil ning teenida väärtust kõigile sidusrühmadele.  

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.