Uudised

EADSE soovitab osaleda veebiseminaridel "Child Safeguarding in Sport. Up your game, strengthen your squad!"

11.01.2021

Igaühel peab olema võimalus spordis osaleda inimõigusi austavas ning ausa spordi jt spordieetika põhimõtteid järgivas keskkonnas. Spordiorganisatsioonid peaksid tagama sellise sportliku keskkonna, mida iseloomustavad lugupidamine, õiglus ja igasugune tahtliku vägivalla puudumine sportlaste suhtes.

 

 

Selleks, et paremini teemat mõista ja teha õigeid otsuseid, on võimalik osaleda Euroopa Liidu ja Euroopa Nõukogu ühisprojekti „Child Safeguarding in Sport“ veebiseminaridel „Up your game, strengthen your squad!”, mis toimub vahemikus 13. jaanuar – 4. veebruar ning osaleda on võimalik nii ühel/mõnel kui ka kõikidel seminaridel. Täpsem ülevaade ja registreerumine asub siin: https://pjp-eu.coe.int/en/web/pss/webinars.

 

 

 

Projekti veebiseminaride sisuks on anda ülevaade, kuidas erinevad Euroopa riigid välja töötanud strateegiad ja ülesanded väärkohtlemise ennetamiseks spordis. Kõik seminarid toimuvad inglise keeles.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.