Uudised

Mäesuusatreenerite EKR3 tasemekoolitus toimub 15.02.- 17.02.2021*

22.01.2021

Mäesuusatreenerite EKR3 tasemekoolitus toimub praktilise kolmepäevase õppelaagri ja õhtuste seminaride vormis 15.02.- 17.02.2021 (30h). Koolituse viib läbi  mäesuusatamise kutsekomisjoni esimees  Mati Pütsepp. Koolitus toimub kas Kuutsemäel või Kütiorus, täpsem asukoht selgub veebruari alguses peale registreerimise lõppu ning info saadetakse registreerunutele e-mailile.  

 

 

Mäesuusatamise EKR3 erialane tasemekoolitus on mõeldud tulevastele treeneritele, kellel ei ole veel mäesuusatreeneri kutset. Lõpueksamile pääsemise aluseks on ka EKR3 üldainete koolituse läbimine Tallinna või Tartu Ülikooli juures ning kehtiva esmaabi tõendi olemasolu.

 

Kõik vastused treenerikutset puudutavatele küsimustele, õppekavale ning materjalidele: https://www.suusaliit.ee/et/mtreenerikutse

 

Koolituse hind osalejale on 150 eurot.

 

Osaleja katab ise oma transpordi- ja majutuskulud, toitlustuskulud ja mäepileti kulu. Osalejal peab olema isiklik mäesuusavarustus, vajadusel tuleb varustus laenutada. Koolituse läbimiseks peab osalema õppetöös 100%  

 

Registreerimine kuni 05.02.2021 registreerimine@suusaliit.ee.

 

Registreerimiseks palume saata oma nimi, klubi (juhul, kui treener esindab klubi), telefoninumber, tasumisviis (ülekanne või arve klubile/firmale).    

 

* Kui koroona situatsioonist tingituna on kontaktõppe läbi viimine selles ajavahemikus ebaturvaline, siis lükkub koolitus edasi märtsi lõppu esimesele sobivale võimalusele.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.