Uudised

U23 noored pääsesid külma trotsides lõpuks juuriorite maailmameistrivõistlustel klassikasprintide starti!

11.02.2021
@VuokattiSport/Tomi Mäkipää

Klassikasprindid pidid U23 noortel juuniorite maailmameistrivõistlustel toimuma tegelikult 10. veebruaril, kuid tugevate miinuskraadide tõttu tõsteti võistlused 11. veebruarile. Täna pääsesid klassikasprindis neidude arvestuses starti Mariel Merlii Pulles, Hanna-Brita Kaasik ja Aveli Uustalu ning noormeeste ridades Henri Roos ja Martin Himma.

Klassikasprintide kvalifikatsioonis sõitis täna neidude seast ennast veerandfinaali edasi Mariel Merlii Pulles, kes näitas eelsõitudes 20. aega! Hanna-Brita Kaasik jäi napilt veerandfinaalidest välja, kui võistluse eelsõitudes sõitis ta 31. aja. Aveli Uustalu lõpetas eelsõidud 39. kohal. Veerandfinaalis finišeeris Pulles oma sõidu 4. kohal ning sellega võttis ta tänasel klassikasprindi võistlusel suurepärase 19. koha.

 

U23 noormeeste arvestuses sõitis ennast eelsõitudest edasi veerandfinaali Martin Himma, kes näitas täna 17. koha aega. Henri Roos lõpetas kvalifikatsioonis 42. kohal. Veerandfinaalides võttis Martin Himma oma sõidu 5. koha ja sellega teenis tänase võistluspäeva lõpuks välja 22. koha.

 

KÕIK TULEMUSED SIIN

 

Homme võtavad taas U20 ja U23 murdmaasuusatajad stardipositsioonid sisse vabatehnika startides. U20 neidude arvestuses stardivad 5 km sõidus Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku, Johanna Udras, Eliisabet Kool ning U20 noormeeste seas on 10 km stardis Kaspar Päärson, Aleksander Tamm ja Andreas Koppa. U23 neidude 10 km distantsil on võistlemas Mariel Merlii Pulles ning noormeeste 15 km sõidus on stardiks valmis Martin Himma ja Henri Roos.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.