Uudised

Mäesuusatajad jätkasid Alexela Noorte Alpisarja II etapiga Tuhamäel

14.02.2021
Foto: Jaanus Mikk, "Võidumehed"

Sel nädalavahetusel 13-14.02 toimus Tuhamäel Kiviõli Seikluskeskuses järjekordne Alexela Noorte Alpisarja etapp. Stardis oli kokku 62 sportlast, vanuseklassides U8-U16, kes kõik said näidata oma oskusi nii suurslaalomis kui ka paralleelslaalomis. 

Kiviõli Seikluskeskus kostitas meid suurepärase suusanõlva ning imeliste talveilmadega- suured tänud kogu keskuse personalile, kes tulid igati vastu, et noored sportlased saaksid toreda nädalavahetuse.

Laupäeval võeti mõõtu suurslaalomis ning sõideti ka kvalifikatsioonisõit järgmise päeva paralleelslaalomiks, mille alusel selgusid järgmisel hommikul võistlust alustavad paarid. Pühapäevasel sõbrapäeval said noored võistelda sõprade-sõbrannadega kõrvuti radadel, pinget ja kaasaelamist jätkus päeva lõpuni. Suurslaalomi ja paralleelslaalomi võistluste kõikide vanuseklasside võitjad krooniti ühtlasi ka Eesti meistriteks.

 

Suurslaalomi Eesti meistrid:

Tüdrukud /Poisid

U10 Melora Kesvatera / Andre Sarri

U12 Marta-Loore Ladva / Erik Marten Zernant

U14 Emma Tammemägi / Markus Mesila

U16 Brianna Mõttus / Ako Armin Raid

 

Paralleelslaalomi Eesti meistrid:

U10 Elisabeth Kuurberg / Andre Sarri

U12 Johanna Lehtmets / Aron Neeme

U14 Emma Tammemägi / Mikk Mesila

U16 Brianna Mõttus / Ako Armin Raid

 

Mõlema võistluspäeva tulemused leiab siit: https://www.suusaliit.ee/et/mkalender?competition_id=750 

 

Täname kõiki sponsoreid: Alexela Group, Toko, Craft, Pirita Seikluspark, Eesti Pagar, Corrigo, K-Projekt, Dewalt, Reterra, Eckerö Line.

Eriti suur tänu veel kõikidele lapsevanematele, sportlastele, treeneritele, vabatahtlikele abilistele ning korraldajatele suusaklubidest Lumeakadeemia ning Nordiko.

 

Järgmine Alexela Noorte Alpisarja etapp toimub 6-7.märtsil Lõuna-Eestis, kas Kuutsemäe Puhkekeskuses või Väike-Munamäe Suusakeskuses- näeme seal!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.