Uudised

Juuniorite maailmameistrivõistlustel klassika mass-startides näitasid parimaid tulemusi kaksikõed Kaasikud

14.02.2021
@VuokattiSport/LORU Creative

Täna toimusid Soomes Vuokattis viimased võistlused, kui U20 vanuseklass startis klassika mass-startides.

U20 vanuseklassi neidude arvestuses näitas täna Eesti sportlastest parimat tulemust Keidy Kaasiku, kes finišeeris 15 km distantsil 19. kohal ajaga 47:43,7. Kaugele ei jäänud ka kaksikõde Kaidy Kaasiku, kes lõpetas tänase sõidu 20. kohal ajaga 47:57,1. Johanna Udras lõpetas sõidu 49. kohal ajaga 51:31,1.

 

Sama vanuseklassi noormehed sõitsid täna 30 km distantsil, kus eestlastest olid stardinimekirjas Anders Veerpalu ja Kaspar Päärson. Tänasel võistlusel kahjuks Päärson ei startinud ning Veerpalu üle finišijoone ei jõudnud.

 

U20 võidu tänastel võttis neidude arvestuses norralanna Margrethe Bergane, teisel kohal rootslanna Lisa Eriksson ning poodiumi kolmandale kohale sõitis ennast sakslanna Helen Hoffmann. Noormeeste arvestuses võitis võistluse venelane Alexander Ivshin ajaga 1:21:22,2, teisel kohal finišeeris sakslane Jan-Friedrich Doerks ning kolmandana lõpetas soomlane Alexander Stahlberg.

 

Kõik tulemused SIIN

 

Sellega lõpetasid noored suusajuuniorid meistrivõistlused Soomes.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.