Uudised

Täna selgusid Suomutunturil Eesti meistrid slaalomis

01.04.2021
Slaalomi EMV 2021

FIS rahvusvahelised Eesti meistrivõistlused slaalomis algasid eestlastele eilsega võrreldes väiksemas koosseisus. Aleksander Luik ning Juhan Luik terviseprobleemide tõttu ei startinud.

Tänasel slaalomivõistlusel osalesid sportlased Eestist, Lätist, Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist ja Küproselt, kokku 22 naist ning 57 meest. Eestlastest asusid starti juuniorsportlased Hans Markus Danilas, Tauri Jürisaar ning Rasmus Mesila.

Hommikust alates pandi kõikide sportlaste oskused tõsiselt proovile, sest eelnevalt sadanud vihm ja plusskraadid muutsid raja pehmeks ning võistluse ajal tekkisid rajale hiljem startinute jaoks suured augud. Vaid 26 meest 57-st lõpetasid võistluse. Esikohtadele võitlesid end kolm tubli Soome sportlast – Oskari Sulkakoski (1:40.81),  Jesper Pohjolainen (+0.20) ning Turo Torvinen (+0.55).

Tulemused: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=AL&competitorid=254122&raceid=107043

 

Eestlaste paremusjärjestikkuse põhjal selgitati välja Eesti meistrid nii juunioride kui meeste arvestuses järgnevalt:  

Kuld: Hans Markus Danilas

Hõbe: Tauri Jürisaar

Pronks: Rasmus Mesila

 

Eesti Suusaliit tänab võistluste korraldamise eest Suomu Avalanche Ski Club’i. Eriti suured tänud korraldajatele Juha Tenhunen, Jussi Tanninen ja Elmo Saarelainen ning tublidele lapsevanematele ning treeneritele Eestist!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.