Uudised

Kristjan Ilves ja CEP Eesti alustasid koostööd

21.07.2021
CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi, kvaliteetseid ja kõrgtehnoloogilisi kompressioontooteid. Kõik tooted on enne turulejõudmist läbinud väga põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud positiivse tagasiside nii harrastajate kui ka tippsportlaste hulgas, mis on suur tunnustus CEP toodete kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu üle 60 aasta pikkusele kogemusele - CEP brändi omanikuks on Saksamaa ettevõte Medi Gmbh, mis on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks, samuti ka liigestugesid ning proteese.
 
2021. aasta suvest alustas Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves koostööd CEP Eestiga. Tänu sellele on võimalik kõikidel Eesti Suusaliidu liikmesklubide sportlastel osta Pringstore spordipoes CEP kaubamärgile -20% täishinnaga toodetest. Allahindlus ei kehti kampaaniate korral allahinnatud toodetele täiendavalt ja e-poes.
 
Pringstore poodi minnes tuleb mainida Eesti Suusaliitu ning seeläbi saate soetada tooteid odavamalt.
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.