Uudised

Järgmine ESL noorte ühislaager toimub 27.06-01.07.2022

29.07.2021

Täpselt kuu aega tagasi toimus Jõulumäel Eesti Suusaliidu noorte ühislaager 2021. Viis päeva kestnud mitmekülgses sportlikus laagris osales sadakond noort suusatajat erinevatest Eesti suusaklubidest. Ühislaager annab lastele lisaks koos treenimisele ja uute treeningkogemuste saamisele võimaluse ka sotsialiseeruda ja leida uusi sõpru. Laagri programmi üheks fookuseks oli lisaks niigi väga mitmekülgsetele suusatreeningutele tutvustada noortele koos professionaalsete juhendajatega erinevaid spordialasid ja võimalusi siduda neid suusataja treeningutega. Lisaks treeningtööle toimusid laagris ka erinevad harivad ja praktilised töötoad.

Lisaks tublidele laagrilastele tänab Suusaliit südamest ka kõiki neid toredaid laagris osalenud treenereid, kes olid nõus laagri korraldamises kaasa lööma. Aitäh Ave Ojasoon, Anu Taveter, Kadri Madissoo, Kerstin Margus, Siiri Mets, Teesi Tuul, Tanel Ojaste, Reimo Kaasiku. Ja meie eriline tänu kuulub laagri projektijuhile Kaupo Tammemäele!  

Järgmisel aastal toimub Eesti Suusaliidu noorte suvine ühislaager 27. juunist kuni 1. juulini Jõulumäel.

 

Väiks pildiline ülevaade laagris toimunust SIIN 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.