Uudised

Rullsuusa maailmakarika etapp alustab juba sel reedel

16.08.2021

20.-22. augustil toimub Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp. Hoolimata sellest, et karmide Covid reeglite tõttu on mõned sportlased pidanud loobuma, on tänase seisuga sellegipoolest asumas võistlustulle vägagi arvestatav hulk sportlasi – 126 sportlast 11  riigist. Esindatud on Itaalia, Venemaa, Ukraina, Norra, Rootsi, Saksamaa, Tšehhi, Slovakkia, Läti, Austria, Eesti.

Täieliku osalejate nimekirjaga saab tutvuda SIIN.

Kui Venemaad on esindamas sellised talvised tähed nagu Aleksandr Bolšunov, Denis Spitsov, Aleksey Chervotkin, Natalja Neprjajeva, siis Itaalia tuleb kohale spetsiaalse rullsuusakoondisega. Eestit asuvad esindama teiste hulgas Marko Kilp, Martin Himma, Kaarel Kasper Kõrge, Mariel Merlii Pulles, Kaidy ja Keidy Kaasiku, Aveli Uustalu ning juunioridest Johanna Udras ja Anders Veerpalu.

Võistlusrajale ja staadionile pääsevad vastavalt Rahvusvahelise Suusaliidu FIS rangetele reeglitele vaid akrediteeritud ja PCR testitud sportlased ja taustajõud.

Kõik pealtvaatajad saavad üritust jälgida Tehvandi spordikeskuse tribüünilt vastavalt Eesti kehtivatele reeglitele Covid tõendi ettenäitamisel. Pealtvaatajatele kohapealset testimist ei toimu.

Reedesele ja laupäevasele võistluspäevale saab kaasa elada videoülekande vahendusel FIS Youtube kanalil. Link saab võistluspäeval kättesaadav olema ürituse kodulehel www.owc.ee ja Facebookis.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.