Uudised

Ühine liikumisega, mis tõepoolest liigub! Anna oma lubadus ja too sõber sportima!

28.09.2021
Ühine liikumisega, mis tõepoolest liigub!  Anna oma lubadus ja too sõber sportima!
 
Enam kui 50% meie tervisest sõltub elustiilist ja aktiivsusest. Ometi 2/3 eurooplastest ja 80% meie lastest ei liigu piisavalt. Sportlikud ja aktiivsed inimesed saavad olukorda parandada, tehes oma mitteaktiivsele sõbrale teene ja tuues ta liikumisharrastuse juurde.
 
Olenemata Sinu spordialast, hobist või liikumisviisist - iga spordiala loeb - hakake sõbraga üheskoos liikuma! Sport ja ühine liikumine tugevdab ka sotsiaalset sidet, seda peres, tööl, koolis ning ühiskonnas tervikuna.
 
Anna oma lubadus ja too sõber, pereliige või miks mitte ka töökaaslane liikuma! Kus ja kuidas te seda teete, on teie otsustada; kuskil midagi registreerima ei pea.
SUUR AITÄH! 
 
PS! Üks-ühele lubadused ja liikumine vabas õhus on Covidi-kindel!
Ole eeskujuks ja jaga nii seda üleskutset, oma lubadust kui ka sõbraga sportimise lugu sotsiaalmeedias #SõberSportima #MyPromise 
 
#SõberSportima on osa üle-euroopalisest lihtsast kampaaniast, kus sportlikud ja aktiivseid inimesed annavad oma sõpradele-tuttavatele lubadusi tuua nad liikumisharrastuse juurde. Võidavad kõik! Nii inimesed kui ka spordiklubid, spordisündmuste korraldajad, ettevõtted ja organisatsioonid ning ühiskond tervikuna.
Teeme üheskoos Eestist, kõige liikuvama, tervema ja õnnelikuma riigi Euroopas!
 
#TooSõberSportima #MinuLubadus #Aitäh #Tervisekassa #MakeMyPromise #IMadeMyPromise #ThankYou #ScultWorld #Scult #ErasmusPlus #Erasmus #KYSK #CEV #Koolisport #EestiPurjelaualiit #ENV #LSU #JCI #JCIEstonia #JCITallinn #BeBetter #UniTartu #UniTartuEconomics #UniTartuDelta

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.