Uudised

Tormis Laine suurepärane hooaja algus NorAm Cupil

25.11.2021
Tormis Laine slaalomi võistluse stardis Copper Mountainil NorAm Cupil

Suurepärase tulemusega alustas käesolevat võistlushooaega ka meie rahvuskoondise liige Tormis Laine, kes võistles 20.-23.novembrini Põhja-Ameerika kontinentaalkarikasarja 1.ja 2.etapil Copper Mountainis.

 

Suurslaalomi võistlustel õnnestus Tormisel välja sõita suurepärased 35.43 FIS punkti. Eestlastest vaid Tormis ise on sõitnud madalamad punktid kui Austria meistrivõistlustel eelmisel hooajal sai tulemuseks 31.83 punkti. Tormis parandas oma suurslaalomi FIS punkte 33.63le.  Võistluse tulemused: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html...

 

Järgmisel päeval toimunud slaalomi võistlusel sõitis Tormis esimeses sõidus 38. stardinumbri alt end 12.-ndaks. Teises sõidus startis 19.-ndana, sõitis teise sõidu “põhjad” ehk parima aja ning tasuks NorAm Cup’i 6.koht!

Võistluse tulemused: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=AL&raceid=112617

 

23.novembril toimunud slaalomi võistlusel tõestas Tormis veelkord, et on väga heas vormis. Esimeses sõidus tabas Tormist väike “tehniline rike” ja jällegi 12.koht peale esimest sõitu. Teises laskumises sõitis välja 4.-nda aja ja kokkuvõttes 7.koht NorAm Cupil!

Tulemused: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html...

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.