Uudised

Legendaarne Hannu Manninen: Kristjan Ilves on viimaste aastate jooksul kõvasti arenenud

27.11.2021
Hannu Manninen // Pilt: ROK

Kahevõistluse MK-sari sai sel nädalavahetusel Soomes Rukal avapaugu. Soome legendi, olümpiavõitja Hannu Mannineni sõnul on kahevõistluse tase viimastel aastal kõvasti tõusnud.

"Kahevõistlus areneb kogu aeg, aga on väga muljetavaldav, kui suure arengu on läbi teinud murdmaasuusatamise osa. Võistlustel poodiumile pääsemiseks peab olema väga hea hüppaja ja samas ka väga hea suusataja. Parimate hüppajate sõiduvahed on nõnda väikesed, et hüppe ajal ei jää ruumi ühelegi veale," selgitas Manninen.

 

Loe uudist edasi Otepää maailmakarikasarja kodulehel SIIT 


Otepää maailmakarikasarja etapp kestab 10.-12. detsembrini ning pileteid saab soetada Piletitasku müügikeskkonnast. Reedesed eelvõistlused on pealtvaatajatele tasuta, ühe päeva pilet, mis tagab sissepääsu kas laupäeval või pühapäeval, maksab 20 €, kahepäevapilet 30 €. Alla 12-aastased spordisõbrad pääsevad üritusele tasuta! Piletitaskust leiad ka tasuta piletid. 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.