Uudised

Alexela noorte murdmaasuusasarja avaetapp Haanjas

19.12.2021

Laupäeval, 18.detsembril toimus Haanja Puhke- ja Spordikeskuses Alexela noorte suusasarja hooaja avaetapp, kus selgitati vabatehnika eraldisõidus välja võitjad kaheksas eri vanuseklassis.

 

Haanja suusakeskus oma kvaliteetsete radade ja tasemel korraldustiimiga oli hooajale avapaugu andmiseks suurepärane koht. Suur tänu kõigile noortele, nende treeneritele ja klubidele, kes kohale tulid ja suusapäeva vägevaks tegid! Hea meel on tõdeda, et huvi noortesarjas osalemise vastu on endiselt kõrge – kokku oli avaetapi stardinimekirjas ligi 400 noort poissi ja tüdrukut. Ootame juba suusasarja järgmist etappi, mis toimub 8. jaanuaril Valgehobusemäel.

 

FOTOGALERIID JA VIDEOKOKKUVÕTTED:

 

Alexela noorte suusasari 2022 I etapi GALERII

Võrumaa Spordiliidu (fotograaf Külli Leola) GALERII

  

Pikk VIDEOKOKKUVÕTE

 

Alexela noorte suusasarja 2022 Haanja etapi tulemused vanuseklasside lõikes:

 

N11 1 km

 

1. Annegrete Kumm (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Ann-Marii Mets (Kagu Biathlon)

3. Gretel Suits (Spordiklubi CFC)

 

M11 1 km

 

1. Eerik Vahtra (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Andorres Veerpalu (Kagu Biathlon)

3. Andris Draudvila (Gavaitis, Leedu)

 

N12 1 km

 

1. Berit Alliksaar (Sakala Suusaklubi)

2. Anni Alus (Nõmme Spordiklubi)

3. Anette Kivimägi (Alutaguse Suusaklubi)

 

M12 1 km

 

1. Andrias Rääst (Alutaguse Suusaklubi)

2. Marten Nurgamaa (Alutaguse Suusaklubi)

3. Aaron Rehemaa (Kagu Biathlon)

 

N13 2 km

 

1. Anett Liisa Parts (Tamsalu AO Suusaklubi/TVSK)

2. Anette Ahu (Alutaguse Suusaklubi)

3. Jane Bergman (Viljandi Suusaklubi/Viljandi SPKO)

 

M13 2 km

 

1. Stefan Kivil (Emajõe Suusaklubi)

2. Artur Hallik (Tamsalu AO Suusaklubi/TVSK)

3. Andreas Stefen Kalmu (Nõmme Spordiklubi)

 

N14 2 km

 

1. Rosibel Marii Kaldvee (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Nora-Loreen Ossip (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

3. Karmen Noormets (Nõmme Spordiklubi)

 

M14 2 km

 

1. Dominik Lopuhhin (Nõmme Spordiklubi)

2. Rudolfs Raudzins (CPSS)

3. Ralf Mae (Karupesa Team)

 

N16 3 km

 

1. Gerda Kivil (Emajõe Suusaklubi)

2. Hedvig Altmäe (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Herta Rajas (Alutaguse Suusaklubi)

 

M16 3 km

 

1. Toni Andree Saarepuu (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Maanus Udam (RR Suusaklubi)

3. Oskar Orupõld (Nõmme Spordiklubi)

 

N18 5 km

 

1. Andra Aavik (Eesti Spordiselts Põhjakotkas)

2. Õnnela Rodendau (RR Suusaklubi)

3. Getrin Raudsepp (RR Suusaklubi)

 

M18 10 km

 

1. Lars Piirman (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Ralf Kivil (Emajõe Suusaklubi)

3. Richard Piho (Spordiklubi CFC)

 

N20 5 km

 

1. Johanna Udras (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Laura Lään (RR Suusaklubi)

3. Eva-Maria Saar (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

 

M20 10 km

 

1. Rico Rohi (RR Suusaklubi)

2. Holger Altmäe (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Aron Ott (RR Suusaklubi)

 

N23 5 km

 

1. Teesi Tuul (ES Põhjakotkas)

2. Karoli Villako (Spordiklubi Serviti)

3. Karolina Pugal (ES Põhjakotkas)

 

M23 10 km

 

1. Aleksander Tamm (Emajõe Suusaklubi)

2. Sander Pritsik (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Albert Unn (Karupesa Team)

 

Alexela noorte suusasarja alanud hooaja järgmised etapid toimuvad:

 

  • 08.01.2022      Valgehobusemäe                klassika sprint
  • 05.02.2022      Otepää                                klassika eraldistardid
  • 27.02.2022      Tamsalu                              suusakross
  • 26.03.2022      Alutaguse                            vabatehnika ühisstardid

 

Alexela noorte suusasari on tervet hooaega läbiv võistlussari, mille läbiviijaks on Eesti Suusaliit koostöös liitu kuuluvate klubide ja kohalike spordikeskustega.

Auhinnakotti aitavad sel hooajal lisaks Alexelale täita veel Eesti Pagar, Nõo Lihatööstus, Corpowear ja Suusaakadeemia. Sooja suppi pakub Salvest.

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...