Uudised

Avatud on vastuvõtt Audentese Spordikooli

30.01.2022

Avatud on vastuvõtt Audentese Spordigümnaasiumitesse Tallinnas ja Otepääl. 

 

Audentese Spordigümnaasium on Eesti õppivatele noorsportlastele parim koht enese arendamiseks, kus tipptasemel treeningtingimused on kombineeritud kvaliteetse õppetööga.

 

Õpilastele on tagatud gümnaasiumiõpingute ajal - majutus, toitlustus ja spordimeditsiiniline teenindus ühel territooriumil. Audentese meeskonda kuuluvad professionaalsed tunnustatud treenerid ja spetsialistid. 

Õpilaskandidaadid esitavad soovialavaldused spordialaliitudele hiljemalt 28.02.2022

Spordialaliidud esitavad õpilaskandidaatide nimekirjad EOK-le hiljemalt 10.03.2022 

Vastuvõtuvestlused ja testid õpilaskandidaatidega on planeeritud Audenteses 26.04.2022 kell 11:00 Tallinnas Tondi 84 ja Otepääl Lipuväljak 14 

 

 

- Õppursportlastele teenuste osutamise eelduseks on õppursportlase kuulumine oma vanuseklassi rahvuskoondisesse või selle liikmekandidaadiks olemine

- Kandidaadid täidavad Audentese kliendikeskkonnas klient.audentes.ee ankeedi hiljemalt 31.märtsiks 2022 (kui ei ole juba paralleelselt alaliitu kandidatuuri ülesseadmisega seda teinud)

- Vestlus ja testid (inglise keel, matemaatika, eesti keel)

- Eelnevas koolis ei tohi olla tunnistusel negatiivseid hindeid, käitumine ja hoolsus peavad olema vähemalt rahuldavalt hinnatud

- Kandidaadid peavad lisaks avaldusele esitama ka viimase terviseuuringu ehk koormustesti väljavõtte (mitte vanema kui aasta taguse)

 

Loe vastuvõtu tingimuste kohta lähemalt siit! 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.