Uudised

Mäesuusatajad jätkasid Alexela Noorte Alpisarja III etapiga Tuhamäel

19.02.2022
U12 tüdrukute võitjad

Täna, 19.02, toimus Tuhamäel Kiviõli Seikluskeskuses järjekordne Alexela Noorte Alpisarja etapp, mille raames selgusid ka U10-U14 Eesti noorte meistrid suurslaalomis. Stardis oli ligi 70 sportlast seitsmest mäesuusaklubist. Võisteldi vanuseklassides U8-U16, kes kõik said näidata oma oskusi suurslaalomis. 

Oli kerge lumesajuga märjapoolne ilm, kuid rajameistrid olid ette valmistanud väga hea pinna ning silumistiim tegi suurepärast tööd heade rajaolude säilitamisel. Täname Kiviõli seikluskeskust, kes meid igakülgselt toetas. 

Hommikupoolikul võisteldi suurslaalomis, kus selgusid ka Eesti noorte meistrid vanuseklassides U10-U14:

U10 Nora Neeme (SK Telemark) / Tristan Jürisaar (Mäesuusakool)

U12 Elisabeth Kuurberg (Lumeakadeemia) / Andre Sarri (Nordiko)

U14 Nora Roonet (Lumeakadeemia) / Patrick Poljakov (Mäesuusakool)

 

U16 vanuseklassi suurslaalomi Eesti meistrivõistlused toimuvad Põhja-Soomes. Tänasel Alexela etapil olid U16 vanuseklassis kõige kiiremad Emma Tammemägi (Tartu Slalom) ja Mikk Mesila (Mäesuusakool). 

 

Õnnitleme kõiki võitjaid!

 

Tulemused leitavad siit: https://www.suusaliit.ee/et/mkalender?competition_id=860

 

Pärastlõunal toimus ka paralleelslaalomi kvalifikatsioon, mis on aluseks juba homme algavale paralleelslaalomi võistlustele. Sel distsipliinil saavad sportlased võistelda kõrvuti radadel. Paralleelslaalom on väga vaatemänguline ja kaasakiskuv – jääme ootama vahvat mõõduvõttu!

 

Täname kõiki sponsoreid: Alexela Group, Toko, Craft, Eesti Pagar, Corrigo, K-Projekt, Dewalt, Reterra, Eckerö Line, DFDS, Tere, Narva Gate. 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.