Uudised

Eesti Koolispordi Liidu suusatamisvõistlused 22. veebruaril 2022

20.02.2022

Eesti Koolispordi Liidu  suusatamisvõistlused on planeeritud toimuma teisipäeval, 22. veebruaril 2022 a. Haanja Puhke- ja spordikeskuse suusaradadel, startide algus kell 12.00.

Vaatamata kõrgetele nakatumisnumbritele koolides, oleme jätkuvasti positiivselt meelestatud ja püüame EKSL suusatamisvõistlused teisipäeval ohutult läbi viia. 

 

Registreerimine: Koolide üldisest osalemissoovist palume teatada kuni 18. veebruarini e-mailil:vorumaa.koolisport@gmail.com

 

Tasub silmas pidada, et eraldi arvestust peetakse ka harrastajate arvestuses. Juhendis on toimunud paar muudatust:

 

1. Käesoleval aastal on erandina lubatud koolivõistkond osalema kui ei ole esindatud kõik klassirühmad, kuid täitmata koha eest võistkonna arvestuses punkte ei saa. Samuti ei ole lubatud asendada vanema klassirühma võistlejat noorema klassirühma võistlejaga.

 

2. Erandina käesoleval aastal teatevõistkonnas osalemine ei eelda individuaaldistantsi läbimist.

 

Nimeline registreerimine palume teha hiljemalt 18. veebruarist kuni 21. veebruarini lingil: http://bit.ly/3pJnudg hiliseim sisestamine 21.  veebruaril kuni kella 16.00.

 

NB! Täiendatud juhend ja ohutusreeglid leiate võistluse alt SIIT

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.